Polecane produkty


DriclorDriclor (Znajdź i porównaj ceny w Nokaut.pl)

Preparat Driclor został stworzony z myślą o osobach, które cierpią z powodu niekontrolowanej, nadmiernej potliwości. Zawarte w nim substancje pozwalają na szybkie zredukowanie, a ostatecznie pozbycie się tego nieprzyjemnego problemu. Zatrzymany pot zostaje ponownie zaabsorbowany przez organizm i zostaje wydalony innymi fizjologicznymi drogami. Po kilku dniach stosowania preparatu Driclor, problem nadmiernej potliwości znika.  Driclor może być stosowany na skórę każdego rodzaju i przez wszystkie osoby, dla których tradycyjne preparaty zapobiegające potliwości okazały się niewystarczające.

EtiaxilEtiaxil (Znajdź i porównaj ceny w Nokaut.pl)

Pocenie się jest naturalną funkcją organizmu i zapewnia jego termiczną równowagę. Nie mniej jednak zbyt obfite pocenie się jest niewygodne. Aktywne związki Etiaxilu zapewniają optymalną skuteczność wyhamowania pocenia się pod pachami, zapobiegając nieprzyjemnej woni oraz zabezpieczając przeciwbakteryjne.

AntidralAntidral (Znajdź i porównaj ceny w Nokaut.pl)

Antidral jest środkiem leczniczym i profilaktycznym przeciw nadmiernemu poceniu się, działającym przez obniżenie aktywności gruczołów potowych. Substancją czynną w preparacie jest chlorek glinu w stężeniu 10%, a zastosowane podłoże ułatwia jego wchłanianie oraz zapobiega podrażnieniom naskórka. Preparat jest bardzo prosty w użyciu dzięki zastosowaniu specjalnego opakowania (roll-on). Zapewnia ono równomierne rozprowadzenie roztworu na powierzchni skóry.

OdabanOdaban (Znajdź i porównaj ceny w Nokaut.pl)

ODABAN chroni każdy typ skóry od normalnej po mocno pocącą się w każdej sytuacji codziennego życia: w czasie ważnego spotkania, w czasie publicznego występu oraz przy wysokiej temperaturze w upalne letnie dni. Zapobiega powstawaniu potu oraz towarzyszącemu przy tym nieprzyjemnemu zapachowi.  Chroni przed powstawaniem mokrych plam na ubraniu. Odaban może być stosowany u ludzi, u których leczenie wymaga długiego leżenia w łóżku. Likwidując pot chroni przed odleżynami , które często powstają w wilgotnych miejscach.

Pesrpi-BlockPerspi-Block (Znajdź i porównaj ceny w Nokaut.pl)

Kapsułki Perspi-Block suplement diety to naturalny i bezpieczny sposób walki z problemem nadmiernej potliwości, w których specjalnie dobrane składniki hamują nadmierne wydzielanie potu. Szałwia lekarska korzystnie wpływa na proces regulacji potu – wykazuje działanie przeciwpotne. Skrzyp polny i pokrzywa przyczyniają się do nieznacznego zwiększenia objętości wydalanego moczu, co zmniejsza ilość płynów wydalanych przez skórę. Melisa działa łagodząco w stanach napięcia nerwowego i związanej z tym nadmiernej potliwości.